Tani hosting opinie

Opinie o tanim hostingu są bardzo różne, tak samo zresztą jak i o drogim. Wynika to z tego faktu, że nie zawsze cena wpływa bezpośrednio na jakość. Często drogie firmy mają złe opinie, ponieważ płacąc wysoki abonament, klient liczy na bardzo dobrą usługę. Bardzo często zdarza się tak, że tani hosting ma lepsze opinie od tego droższego – jednak należy w tych przypadkach podchodzić zawsze indywidualnie.

Przykładowa opinia o firmie xyz (przedstawiciel taniego hostingu):

Witam! Jeżeli chodzi o support to nie narzekałem problemów nie było, natomiast z błędami typu 500 to rzeczywiście były ale wiem że zawsze można się z nimi dogadać z tym tylko że w pewnych granicach mogą działać.Jeżeli chodzi o awaryjność to jest ekstra, ostatecznie proszę do nich zadzwonić i problem powinien być wyjaśniony.Dla informacji, w tamtym roku zmienili sprzęt na lepszy z tym tylko że wydajność jest słabą stroną niższych planów hostingowych. (…) Ale napisałem wyraźnie – nawet serwowanie statycznych plików potrafi skończyć się błędem 500, więc nie o wydajność chodzi, a o niezawodność serwera. Nie będę poświęcał im zbyt wiele czasu, strona powisi do końca okresu abonamentowego, a potem przeniosę się gdzie indziej. Bogu dzięki, rynek jest spory.

fliegermaus

Są też oczywiście dobre opinie na temat takich tanich serwerów (ta dotyczy firmy hostinghouse.pl):

Pod mniejsze projekty hosting jest bardzo dobry. Każde konto posiada statystyki obciążenia, i po wykorzystaniu określonego limitu wysyłany jest mail z prośbą o optymalizację posiadanych skryptów. Owszem, zdarzyły mi się dwa bardzo krótkie przestoje , ale z tego co pamiętam, były w nocy lub wczesnym rankiem, więc to pewnie te backupy i statystyki. Mam tam konto od niecałego roku i jakość usługi jest cały czas na przyzwoitym poziomie.

Bielack

Z powyższego widać, że wystarczy znaleźć odpowiednią firmę aby móc cieszyć się dobrą jakością usług hostingowych.

10.00 avg. rating (96% score) - 1 vote